تعمیر لوازم خانگی در کرج ، آبان سرویس

آلفا سرویس، نمایندگی معتبر تعمیرات انواع لوازم خانگی در کرج با چندین سال سابقه درخشان

تعمیر چرخ گوشت ال جی ؛ از هزینه ها تا نمایندگی تعمیر آن

تعمیر چرخ گوشت ال جی

تعمیر چرخ گوشت ال جی چقدر زمانبر است؟ چرخ گوشت به عنوان یکی از کارآمدترین لوازم خانگی از حساسیت بالایی مخصوصاً برای خانم های خانه دار برخوردار است، به گونه‌ای که تا کوچکترین مشکل و نقصی در چرخ گوشت پیدا می شود خانم ها بسیار نگران می شوند و در صدد رفع این مشکل بر می آیند.

امروز یکی از پرمصرف ترین چرخ گوشت های موجود در بازار چرخ گوشت است، اما اینکه تعمیر چرخ گوشت ال جی چگونه انجام می شود سوالی است که ما در این مقاله به صورت کلی به آن پرداخته ایم پس تاپایان این  مقاله با آلفا سرویس همراه باشید.

چند مشکل رایج در چرخ گوشت ها:

خرابی اورلود چرخ گوشت:

کند شدن تیغه های چرخ گوشت سر و صدای زیاد چرخ گوشت و داغ شدن چرخ گوشت، بهتر است که در صورت بروز هر یک از این موارد قبل از اینکه خود اقدامی کنید و سعی در رفع مشکل کنید با نمایندگی های چرخ گوشت ال جی تماس بگیرید و از آن ها مشورت بخواهید.

علت نشت روغن از چرخ گوشت

همانطور که می دانید روغن برای روغنکاری سطوح دنده و روانکاری در جعبه دنده استفاده می شود در صورت وارد شدن فشار زیاد به دستگاه ممکن است که تیغ ها کند شوند و در پی آن اتصالات شل شده و همین موضوع باعث نشت روغن از چرخ گوشت ال جی شود.

علت صدای زیاد چرخ گوشت ال جی

عمده‌ترین دلیل صدای زیاد چرخ گوشت ال جی می تواند خرد شدن بلبرینگ و یا خرد و خراب شدن پروانه ها باشد.

بیشتر بخوانید : نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج

 

نکته مهمی در مورد روشن نشدن چرخ گوشت :

در صورت بروز این مشکل ابتدا باید جریان برق را بررسی کنید و سپس اتصالات چرخ گوشت را نیز چک کرده که دچار مشکل نشده باشند. در صورت چک کردن این موارد و نتیجه نگرفتن بهتر است که با نمایندگی های ال جی تماس گرفته و موضوع را با آنها در میان بگذارید.

 

 

نکات مهم در مورد تعمیر چرخ گوشت :

هرگاه که با خرابی دستگاه چرخ گوشت خود مواجه شدید لازم است ابتدا دستگاه را خاموش کرده و اقدامات مناسب را برای تحویل این محصول انجام دهید.

در صورتی که مشکل دستگاه چرخ گوشت شما زیاد جدی نبود میتوانید با مشاوره گرفتن از کارشناسان نمایندگی ها تعمیر چرخ گوشت خودتان این مشکل را رفع کنید ولی در صورت پیچیده بودن مشکل دستگاه و نیاز به تعمیر چرخ گوشت حتماً آن را به نمایندگی های مجاز برده و یا در صورت امکان از آنها بخواهید که به منزل شما بیایند و تعمیرات را انجام دهند.

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت ال جی :

با توجه به طرح امداد برای افزایش سرعت خدمات به مشتریان شرکت ال جی نمایندگی هایرا در شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران ایجاد کرده است. با استفاده از خدمات این مجموعه شما می توانید تا ۷۵ درصد در هزینه تعمیر چرخ گوشت ال جی خود صرفه جویی کنید.

اگر شما در شهرستان هستید ابتدا سعی کنید که نمایندگی ال جی در شهرستان خود را پیدا کنید، ولی در صورت نبود این نمایندگی، به فروشنده مراجعه کنید تا فروشنده آن را به نمایندگی های چرخ گوشت ال جی ارسال کرده و اگر قابل تعمیر بود پس از تعمیر به شما بازگرداند، در غیر این صورت و در صورت تمام نشدن گارانتی چرخ گوشت نو و اکبند به شما تعلق میگیرد.

بیشتر بخوانید : نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در کرج

 

هزینه تعمیر چرخ گوشت:

از آنجایی که هزینه تعمیر چرخ گوشت با توجه به شرکت خرابی تعداد قطعات خراب و نیاز به قطعات جدید محاسبه می شود به طور قطع نمی توانیم بگوییم که هزینه تعمیر چرخ گوشت ال جی چقدر است اما نکته مهم در این مورد این است که اگر شما در صورت خراب شدن و یا از کار افتادن چرخ گوشت خود قبل از اینکه خودتان اقدامی انجام دهید و یا به تعمیرکارانی که خارج از نمایندگی ال جی هستند مراجعه کنید.

می توانید با فرستادن چرخ گوشت نمایندگی چرخ گوشت ال جی تا ۷۵ درصد در هزینه تعمیر چرخ گوشت خود صرفه جویی کنید پس به این نکته توجه داشته باشید که در در صورت بروز هرگونه مشکل در چرخ گوشت ال جی قبل از هرکاری با نمایندگی تماس گرفته و مشکل را با او در میان بگذارید.

امیدواریم با خواندن این مقاله اطلاعات کافی در مورد تعمیر چرخ گوشت به دست آورده باشید.

 

منبع : sites.google.com

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هفت =

02191018319