تعمیر لوازم خانگی در کرج ، آبان سرویس

آلفا سرویس، نمایندگی معتبر تعمیرات انواع لوازم خانگی در کرج با چندین سال سابقه درخشان

انواع ارور های یخچال فریزر پاکشوما؛ آشنایی کامل با هر کدام✔️

انواع ارور های یخچال فریزر پاکشوما

انواع ارور های یخچال فریزر پاکشوما کدام است؟ اگر فن یخچال کار نمی کند یا موتور یخچال خاموش می شود و یا مواقعی که یخچال سرما ندارد و بر روی مانیتور یخچال هیچ کد و یا اروری دیده نمیشود می توانیم به شکل کلی بگوییم که یخچال کار نمی کند، اما در بعضی از مواقع بر روی صفحه نمایش یخچال کد های خاص به عنوان ارور نمایش داده می شود.

که نشان از به وجود آمدن مشکل در یخچال است، اما اینکه انواع ارور های یخچال فریزر چه ارور های هستند، مسئله ای است که ما در این مقاله به آن پرداخته ایم برای شناخت این ارور ها تا  آخر این مطلب با الفا سرویس همراه باشید.

 

بیشتر بخوانید : نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج

انواع ارور های یخچال فریزر پاکشوما:

ما به عنوان نمونه انواع ارور های یخچال فریزر پاکشوما را مورد بررسی قرار داده ایم، این یخچال ها نیز مانند دیگر یخچال ها ارور ها و کدهای خطا را بر روی صفحه نمایش نشان می دهند. که هر کدام با علامت اختصاری نشان داده می شود. اما این که هر کدام از این علامت ها چه مشکلی از یخچال را نشان می دهد موضوعی است که ما در ادامه این مقاله به آن پرداخته ایم.

مجدداً به  این نکته اشاره می‌کنیم که این ارور ها انواع ارورهای یخچال فریزر پاکشوما است.

ارور با کدE1:

باید بگویم که این ارور نشان دهنده آسیب دیدگی سنسور یخچال است برای برطرف کردن این مشکل باید مقدار اهم سنسور و سیم های متصل به آن را مورد بررسی قرار دهید.

ارور با کدE2:

اگر این ارور بر روی یخچال شما نقش بسته است باید بدانید که سنسور فریزر شما آسیب دیده است، برای برطرف کردن این ارور باید سنسور را مورد بررسی قرار دهید و البته مقدار اهم آن را نیز تست کنید.

ارور با کدE3:

معمولاً این ارور نشان دهنده آسیب دیدگی سنسور سیستم می باشد، برای برطرف کردن این مشکل باید سنسور و همچنین ترموفیوز را مورد بررسی قرار دهید.

ارور با کدE8:

ارور با کدE8 یکی از انواع ارور های یخچال فریزر است که نشان دهنده آسیب دیدن سنسور محیطی یخچال می باشد. برای برطرف کردن این مشکل باید سنسور را مورد بررسی قرار دهید.

ارور با کدE0:

ارور E0 از انواع ارور های یخچال فریزر پاکشوما می باشد که این امر نشانگر مشکل سنسور یخساز یخچال است.

همه این ارور ها از انواع ارور های  یخچال فریزر پاکشوما بودند، به این نکته توجه داشته  باشید که این ارور ها  برای یخچال های جدید وجود دارد اما با توجه به مدل و شرکت سازنده این  یخچال ها ممکن است کد ارور ها تغییر کند برای این که بهتر متوجه این موضوع بشوید به بررسی ارورهای یخچال فریزر امرسان می پردازیم.

ارور با کد CO:

این ارور در یخچال فریزر امرسان نشان از مشکل کمپرسور فن یخچال فریزر می باشد.

ارور با کدDA:

وقتی که دمپر یخچال فریزر امرسان خراب است این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال نقش می بندد.

ارور با کدds:

این این ارور در یخچال فریزر امرسان نشان از نقص سنسور دیفراست و سیم کشی برد است. که باید بدون  وقت تلف کردن به رفع مشکل آن پرداخت، چرا که ممکن است باعث سوختگی یخچال شود.

اروربا کدLA:

وقتی برای لامپ یخچال فریزر امرسان مشکلی به وجود بیاید این ارور بر روی صفحه نمایش نقش می بندد و یکی از انواع ارور های یخچال فریزر امرسان است.

ارور با کدHE:

اگر شما یخچال فریزر امرسان دارید و این ارور بر روی صفحه نمایش آن نقش می بندد بدانید که هیتر یخچال فریزر شما دچار مشکل شده است.

ارور با کد RD:

یکی دیگر از انواع ارور های یخچال فریزر پاکشوما و  امرسان ارور با کدRD است، که نشان دهنده مشکل در دمپر  و سوئیچ مگنت یخچال فریزر است.

ارور با کدFA:

این ارور نشان دهنده خراب بودن فن یخچال فریزراست.

 

انواع ارور های یخچال فریزر پاکشوما

بیشتر بخوانید : نمایندگی تعمیرات کنوود در کرج

 

سخن آخر:

شما باید به این نکته توجه کنید که ممکن است هر یک از انواع ارور های یخچال فریزر پاکشوما بر روی یخچال شما نقش ببندد، بهترین کار در صورت مشاهده این ارور ها ها تماس با نمایندگی یخچال فریزر است.

در صورت تشخیص حتماً با تعمیرکاران مخصوص شرکت تماس بگیرید و از آنها جهت تعمیر یخچال خود کمک بخواهید.

به این نکته توجه داشته باشید که قبل از هر کاری بهتر است که با نمایندگی که یخچال شما را پوشش میدهد تماس بگیرید.

امیدواریم با خواندن این مقاله علائمی ارورهای روی صفحه نمایش یخچال خود را بشناسید و نسبت به رفع مشکلات آن اقدامات لازم را انجام دهید.

 

منبع : www.espares.co.uk

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 19 =

02191018319